KARAHAN UN

1975 yılında buğday unu üretimine başlayan Karahan Değirmencilik, bugün Türkiye'nin önde gelen un üretici ve ihracatçılarından biridir. Istanbul'daki modern tesislerimizdeki mevcut üretim kapasitesi günlük 350 tondur.

Konvansiyonel unların yanı sıra, en iyi organik tahıllarla ve bunların değirmencilik prosesimizde değerinin arttırılması ile 2003'te Türkiye'de ilk defa organik un üretimine de başladık. Organik unlarımız Control Union tarafından sertifikalandırılır.

Amacımız ticaretimizi Türkiye'de geliştirmeye devam ederken, hem organik hem normal unlarımızdan oluşan geniş ürün çeşitlerimizle yeni ihracat pazarlarına girmektir.

Karahan Değirmencilik, Yeni Zellanda, Malezya, A.B.D., Tayland, G.Kore, Singapur, Lübnan, Kosta Rika, İsrail, B.A.E., Yemen, Suudi Arabistan ve çeşitli Afrika ülkelerine un ihracatı yapmaktadır.

Şirketimizde ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 and ISO 14001:2004 uluslararası standartlarına uygun olarak belirlenen kalite yönetim sistemleri şartlarını takip ediyor ve bunları sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca şirketimiz Helal ve Koşer sertifikalarını da almıştır.

YUKARI